קבוצת מיומנויות חברתיות לילדי כיתות ב ו- ג

היום, השגרה היומיומית בה לימודים, חוגים, טלוויזיה, מחשב ושאר מסכים לא משאירים לילדים מקום וזמן להיות במפגש טבעי של ילדים, כמו בשכונה של פעם.
בעבר, חומרים ואביזרים מהסביבה הטבעית היו חלק מהמשחק. בעזרת חבלים, כדורים, מקלות ושאר חומרים שיחקו הילדים באופן ספונטני, יצרו קשרים, התמודדו חברתית ופיתחו מיומנויות ויכולות שסייעו להם להתמודד, להתפשר, לחלוק, להתווכח, לכעוס, להיות ביחד, להיות לבד...

אנו פותחים "במרחב אישי" קבוצת מיומנויות חברתיות נוספת לילדי כיתות ב' ו- ג' , בהנחיית, ציפי פזי, M.A בטיפול בהבעה ויצירה,  מטפלת נפלאה בשילוב אומנויות- פסיכודרמה
בקבוצה ישנה לגיטמציה להיות "אני", לראות את "האחר", לנוע בין תפקידים, לבחון סיטואציות מכל מיני זוויות, לגבש דעה מתוך הקשבה וכבוד הדדי לחברים שבקבוצה.
מגוון הטכניקות: שיחה, הבעה, יצירה, תנועה ופסיכודרמה מאפשר להגיע לכל המשתתפים, לעקוף חסמים רגשיים כגון בושה, חשש, וחוסר ביטחון, ולהתחבר לחלקים החזקים של כל אחד ואחד.
בפגישות ניתן מקום לקושי, נבחן את האופן בו אני משתייך, נחזק את הדימוי העצמי, נרחיב ונגמיש את רפרטואר התגובות, נתמודד עם כעסים, נלמד על עצמנו ועל אחרים. נבנה תחושת עצמי חיובית, מלאה ושמחה.
לקבוצה יכולים להצטרף כל המעוניינים בשיפור מיומנויות חברתיות- רגשיות, העלאת רמת הביטחון העצמי, פיתוח תחושת מסוגלות והצלחה, הקשבה וסובלנות.
הקבוצות מיועדות למתקשים חברתית, ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, ילדים החווים בדידות, קושי בויסות עצמי ובעיות התנהגות. 
אתר זה פותח ע"י בניית אתרים בניית אתרים | אתר תדמית
© כל הזכויות שמורות למרחב אישי - מרכז רב תחמי לאבחון וטיפול בילד ובמשפחה